Кошик
9 відгуків
КОНСУЛЬТАЦИОННЫЙ ЦЕНТР ПО ЛИЦЕНЗИРОВАНИЮ И СЕРТИФИКАЦИИ СТРОИТЕЛЬНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ

Ліцензія на проведення будівельних робіт

  • Послуга

від 17 850 грн.

Компанія тимчасово не приймає замовлення

Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ліцензія на проведення будівельних робіт
Ліцензія на проведення будівельних робітПослуга
від 17 850 грн.

Опис

Ліцензія на проведення будівельних робіт – це той документ, який дає «зелене світло» на виконання будівельних робіт класу СС2 або СС2+СС3. Роботи класу СС1 (незначительний клас відповідальності) Ви можете виконувати без ліцензії. Тобто, по суті, якщо Ви хочете споруджувати будівельні об'єкти вже на більш серйозному рівні, Вам необхідно отримати будівельну ліцензію. І наша консалтингова компанія з питань ліцензування та сертифікації будівельної діяльності, з легкістю допоможе Вам у цьому питанні. Ми знаємо, як зробити все на високому професійному рівні з урахуванням Ваших побажань і у відповідності з законом.

Категорії будівельної ліцензії

Будівельна діяльність – це та сфера, в якій чітко визначені і прописані у законодавстві України всі вимоги, як нормативні, так і практичні. Там конкретно вказано, що ліцензуванню підлягають будівельні об'єкти середнього та значного класу наслідків.

Давайте детальніше розберемо у чому полягають основні критерії визначення категорії складності (КС) будівельних об'єктів. Клас відповідальності СС1 (незначні наслідки) ділиться на I і II категорії, СС2 на ІІІ-IV категорії, СС2+СС3 на V категоріїрію. Їх визначають такі умови:

1.     Можлива небезпека для здоров'я і життя людей, які:

·         знаходяться на об'єкті на постійній основі – 20-300 людина (III кат.), менше 300 (IV кат.) і понад 300 чол. (V кат.);

·         бувають на об'єкті час від часу (періодично) – 50-500 чол. (III категорія), 500-1000 (IV кат.) і понад 1000 чол. (V кат.);

·         знаходяться ззовні об'єкта - 100-10000 чол. (III категорія), 10000-50000 (IV кат.) і більше 50000 (V кат.).

2.     Обсяг можливого економічного збитку – мінімальний розмір заробітної плати (м. р. з.п.) – 2000 – 15000 чол. (3 категорія), 15000-150000 (4 категорія) і понад 150000 (5 категорія).

3.     Втрата об'єктів культурної спадщини місцевого значення (4 категорія) та національного значення (5 категорія).

4.     Припинення роботи об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури (ІТІ) – на місцевому (3 категорія), регіональному (4 категорія) та общегосударственном (5 категорія) уровне.

Якщо Ви не впевнені до якої категорії складності віднести той чи інший об'єкт, Ви можете звернутися в експертну організацію. Але ми з упевненістю можемо сказати, що якщо Ви зверніться в нашу компанію, то потреба звертатися в дану організацію відпаде сама собою, так як ми безпомилково допоможемо визначити до якого класу відповідальності належить виконується Вами об'єкт і відповідно до якої категорії складності її необхідно віднести. Чому ми так упевненийнпро говоримо про свої можливості? Тому що ми вже більше 9 років на ринку і понад 1000 компаній отримали будівельну ліцензію з нашою допомогою. Наші фахівці відстежують всі зміни у сфері будівництва на законодавчому рівні і готують документи відповідно з усіма доповненнями.

Наші фахівці, у яких ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію по оформленню ліцензій на будівництво

 

 

Головний офіс нашої компанії знаходиться в місті Вінниця, але ми співпрацюємо в онлайн режимі з будівельними компаніями зі всіх областей України. Результат не залежить від виду нашого з Вами спілкування та місцезнаходження.

 

 

 

Тому якщо Ви хочете отримати якісний результат будемо раді забезпечити Вам для цього всі умови.

Також Ви можете залишити заявку на прорахунок вартості послуги заповнивши кілька пунктів форми, ніж заощадите свій час на поясненні потрібних Вам кодів.

 

 

 

 В результаті виконаної роботи ви отримуєте бланк державного зразка:

ЛІЦЕНЗІЯ НА БУДІВНИЦТВО ЗАМОВИТИ

Будівельна ліцензія, перелік робіт

Характеристики

Основні
Консультації з питань отримання дозвільної документації  Так
Підготовка і подача в орган ліцензування пакету необхідних документівТак
Консультації з питань ліцензування  Так
Користувацькі характеристики
Будівельна ліцензіяКласу наслідків СС2 і СС3
Ліцензія на будівництвоУкраїна

Інформація для замовлення

  • Ціна: від 17 850 грн.