Корзина
9 отзывов
+38(097)122-04-14
Контакты
КОНСУЛЬТАЦИОННЫЙ ЦЕНТР ПО ЛИЦЕНЗИРОВАНИЮ И СЕРТИФИКАЦИИ СТРОИТЕЛЬНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380971940340Людмила
+380971220414Анастасия
+380432507845Юлия
Людмила Васильевна
УкраинаВинницкая областьВинницаул. И. Бойка, 15, офис 82. Киев - работает представитель
Карта

Будівельна ліцензія

Будівельна ліцензія
  • Услуга

от 17 850 грн.

Будівельна ліцензія
от 17 850 грн.
УслугаБудівельна ліцензія
+380971940340
Людмила
  • +380971220414 Анастасия
  • +380432507845 Юлия
+380971940340
Людмила
  • +380971220414 Анастасия
  • +380432507845 Юлия
  • График работы
  • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Будівельна ліцензія, згідно чинного Законодавства, дає право вести будівельну діяльність, а саме будівельно-монтажні роботи класу наслідків СС2 - СС3. Об'єкти класу відповідальності СС1 на даний момент можна виконувати без ліцензії. Ми допоможемо будівельним організаціям і фізичним особам підприємцям отримати будівельну ліцензію з будь-яким переліком на будівельно-монтажні роботи, монтаж інженерних мереж і магістралей, монтаж технологічного обладнання, пусконалагоджувальні роботи, гідротехнічні роботи, будівництво доріг і транспортних споруд, а також на реставраційні роботи. Потрібно тільки мати відповідні освіту персоналу, будівельну техніку (можна договори оренди), офісні та виробничі приміщення (можна договори оренди), договору з лабораторіями, вимірювальні прилади і для діючих організацій - кілька об'єктів виконаних власними силами, що підтверджує Ваш будівельний досвід у даній сфері.

Вартість будівельної ліцензії залежить від замовленого Вами переліку. Не варто набирати пункти, які можливо в майбутньому ви і не будете виконувати. Проконсультуйтеся з нами при виборі специфічних пунктів, можливо, вони вам і не потрібні. Адже деякі рядки будівельного переліку тягнуть за собою зайві витрати, додаткових людей в штат, наявність специфічної техніки і контрольно-вимірювальних приладів, договорів з лабораторіями на проведення контролю якості будівельних матеріалів та виконаних робіт. Переглянути актуальний перелік будівельних робіт, які підлягають ліцензуюванню за 2014 рік можна тут.

Послуги з оформлення будівельної ліцензії надаються незалежно від місця знаходження замовника або реєстрації юридичної особи. Ми працюємо по всій Україні. Отримати будівельну ліцензію з перших рук не так складно, якщо звернеться до нас, ми працюємо без посередників в максимально короткі терміни. Термін дії ліцензії на будівництво для діючих організацій або ФОП, які мали раніше будівельну ліцензію становить 5 років, а для організацій які отримують її вперше 3 роки. Ми в найсуворішій відповідності з ліцензійними умовами готуємо відомості і повний пакет документів для законного здійснення будівельної діяльності. Підготовлений нашими фахівцями пакет документів, подається на ліцензійну комісію два рази на місяць, за пару днів до засідання ліцензійної комісії. Після комісії на протязі 5 днів підписується протокол про видачу будівельної ліцензії, потім через пару днів друкується на бланку ліцензії дані Вашої організації і замовлений Вами перелік.

Надавши нам заповнений бланк довіреності форми М2 на отримання будівельної ліцензії та квитанцію про оплату держмита в місцеве Казначейство, ми заберемо будівельну ліцензію з ДАБІ та доставимо в будь-яку точку України. Будівельна ліцензія з перших рук і за прийнятну ціну тільки у нас, тим більше для постійних, а також оптових клієнтів завжди знайдеться непогана знижка на наші послуги. Ми готові також поступитися і вперше зверненим до нас будівельним організаціям і фізичним особам підприємцям, для розвитку їх будівельного бізнесу. Ліцензія на будівництво дає право вам виконувати на законній основі будівельно-монтажні роботи, отримати будівельну ліцензію можна швидко і без головного болю, якщо звернутися до нас за допомогою. Ми з радістю чекаємо ваших дзвінків і листів на електронну пошту, а також в гості за адресою що в контактах.

facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: от 17 850 грн.