Корзина
9 отзывов
+38(097)122-04-14
Контакты
КОНСУЛЬТАЦИОННЫЙ ЦЕНТР ПО ЛИЦЕНЗИРОВАНИЮ И СЕРТИФИКАЦИИ СТРОИТЕЛЬНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380971940340Людмила
+380971220414Анастасия
+380432507845Юлия
Людмила Васильевна
УкраинаВинницкая областьВинницаул. И. Бойка, 15, офис 82. Киев - работает представитель
Карта

КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ЦЕНТР З ПИТАНЬ ЛІЦЕНЗУВАННЯ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Спеціалісти нашої компанії, на основі багаторічного досвіду, надають професійну та своєчасну допомогу в отриманні будівельних ліцензій  на будь-який вид будівельних та монтажних робіт. Для нас немає значення, чи то будівельні роботи загального призначення, монтаж інженерних мереж (внутрішніх та зовнішніх), будівництво транспортних споруд та інфраструктури, чи то складні спеціалізовані пункти, такі як: реставрація, монтаж магістральних нафтогазопроводів і розробка гірничих споруд, будівництво тунелів та метрополітенів, ми завжди готові вчасно забезпечити своїм замовникам бажаний результат.

Також одним із напрямків діяльності нашого консультативного центру є допомога в отриманні кваліфікаційних сертифікатів для виконання окремого виду робіт чи послуг відповідальними виконавцями, а саме: проектних і кошторисних робіт (сертифікат інженера-проектувальника), технічного обстеження (сертифікат експерта з техобстеження будівель і споруд), технічного нагляду в будівництві (сертифікат інженера з технагляду), інвентаризації об’єктів нерухомості (сертифікат експерта з інвентаризації).

Кадровий склад компанії «Строй Консалтинг» надає якісні послуги з питань ліцензування вже більше восьми років. Робота завжди виконується вчасно, якісно і відповідально. У нашої консалтингової компанії індивідуальний підхід до кожного клієнта, з урахуванням усіх нюансів роботи і побажань замовника. Звертаючись до нас, ви зможете отримати будівельну ліцензію без труднощів та в зручні для вас терміни!

У звязку з постійними змінами в законодавстві, нормативній базі і самому процесі ліцензування, на жаль, не всі організації встигають актуалізувати свої знання та своєчасно врахувати нові вимоги, щоб забезпечити своїм клієнтам максимальний результат з мінімальними зусиллями і мінімальною витратною частиною.

Кваліфіковані консультанти зі знанням нормативної і законодавчої бази в сфері будівництва підкажуть і роз’яснять вам усе, що стосується ліцензування, а також допоможуть в отриманні бажаного документа.

БУДІВЕЛЬНА ЛІЦЕНЗІЯ 2018 З УРАХУВАННЯМ ЗМІН,

ЯКІ ВІДБУЛИСЬ В 2017 РОЦІ:

1.    З 14 квітня 2017 року ліцензії на будівельну діяльність стали безстроковими.

2.    Підлягають ліцензуванню будівельно-монтажні роботи третьої, четвертої і п’ятої категорій складності (класів наслідків СС2 і СС3). Виконання загальнобудівельних робіт, будівництво транспортних споруд, монтаж інженерних мереж  на обєктах I-IІ категорії складності можливе без наявності ліцензії, при умові дотримання вимог законодавчих актів України до даних видів робіт.

3.    Вимоги до субєктів господарської діяльності, які мають намір отримати ліцензію на будівництво в 2018 році (ліцензійні умови) і перелік видів будівельно-монтажних робіт з будівництва обєктів класу наслідків СС2 та СС3, які підлягають ліцензуванню, затверджені постановою КМУ № 256 від 30 березня 2016 року (з урахуванням змін, внесених постановою КМУ № 401 від 07 червня 2017 року).

4.    Даними ліцензійними умовами визначений порядок отримання будівельних ліцензій для виконання БМР на об’єктах ІІІ, IV і V категорій складності (класів наслідків СС2 і СС3) в 2018 році і вимоги до ліцензіатів: їх матеріально-технічної бази, кадрового складу, дотримання усіх вимог нормативних актів у сфері ліцензування будівельної діяльності.

  

Зміни, наведені в табличній формі:

Було раніше (02.2012-06.2017)

Діє з 10.06.2017

Обєкти I-II категорії складності

Не ліцензується

Обєкти класу СС1 – обєкти з незначними наслідками

Не ліцензується

Обєкти III категорії складності

Не ліцензується

Обєкти класу СС2 – обєкти з середніми наслідками

Ліцензується

Обєкти IV категорії складності

Ліцензується

Обєкти класу СС2 – обєкти з середніми наслідками

Ліцензується

Обєкти V категорії складності

Ліцензується

Обєкти класу СС3 – обєкти зі значними наслідками

Ліцензується

Ознайомитись з новими формами бланків можна в розділі Новини.

Якщо Вам потрібна ліцензія на будівельні роботи Україна та за її межами під ключ, звертайтесь до наших спеціалістів. 

Нижче приведена форма для замовлення прорахунку вартості послуг, яка містить актуальний перелік будівельно-монтажних робіт в 2018 році, полегшить Вам задачу і зекономить Ваш час.  

 

Ознайомитись з новими формами бланків можна в розділі Новини.

Якщо Вам потрібна ліцензія на будівельні роботи Україна та за її межами під ключ, звертайтесь до наших спеціалістів. 

Нижче приведена форма для замовлення прорахунку вартості послуг, яка містить актуальний перелік будівельно-монтажних робіт в 2018 році, полегшить Вам задачу і зекономить Ваш час.  

facebook twitter