Корзина
9 отзывов
+38(097)122-04-14
Контакты
КОНСУЛЬТАЦИОННЫЙ ЦЕНТР ПО ЛИЦЕНЗИРОВАНИЮ И СЕРТИФИКАЦИИ СТРОИТЕЛЬНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380971940340Людмила
+380971220414Анастасия
+380432507845Юлия
Людмила Васильевна
УкраинаВинницкая областьВинницаул. И. Бойка, 15, офис 82. Киев - работает представитель
Карта

Кваліфікаційні сертифікати відповідальних виконавців

Швидко допоможемо Вам отримати кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця (сертифікат експерта) для законного здійснення будівельної діяльності у сфері створення об’єктів архітектури.

Найпопулярніший і та найзатребуваніший серед кваліфікаційних сертифікатів – сертифікат інженера-проектувальника, з допомогою якого Ви зможете законно виконувати проектні роботи.

Ми допоможемо підібрати правильний напрямок навчання та ті модулі, згідно яких Ви будете удосконалювати свої пізнання в тій чи іншій сфері цивільного та промислового проектування.

Отримання сертифіката інженерно-технічних працівників є доволі простою процедурою, якщо цим будуть займатися кваліфіковані спеціалісти.

Звертайтесь до нас за допомогою і Ви зможете отримати необхідні кваліфікаційні сертифікати в максимально стислі терміни без зайвих витрат та головного болю.

Пріоритетні напрямки отримання сертифікатів:

- кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника;

- сертифікат кошторисника;

- сертифікат інженера з технагляду;

- сертифікат на проектування.

facebook twitter