Корзина
9 отзывов
+38(097)122-04-14
Контакты
КОНСУЛЬТАЦИОННЫЙ ЦЕНТР ПО ЛИЦЕНЗИРОВАНИЮ И СЕРТИФИКАЦИИ СТРОИТЕЛЬНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380971940340Людмила
+380971220414Анастасия
+380432507845Юлия
Людмила Васильевна
УкраинаВинницкая областьВинницаул. И. Бойка, 15, офис 82. Киев - работает представитель
Карта

БУДІВЕЛЬНІ ЛІЦЕНЗІЇ

      Кваліфікована допомога в законному отриманні безстрокової будівельної ліцензії, що діє на території всієї України.

Дуже кропітку тяганину з документацією для отримання ліцензії довірте професіоналам, так як некоректно подані документи на ліцензійну комісію, що не пройшли за 3 рази, автоматично позбавляють будівельну компанію права на отримання ліцензії протягом року, з моменту останньої відмови ліцензійної комісії.

Працюючи з нами, Ви гарантовано отримуєте вчасно будівельну ліцензію і замовлений перелік будівельно-монтажних робіт. При продовженні строку дії ліцензії чи доповненні переліку будівельних робіт для наших клієнтів ми пропонуємо знижку на вартість послуги з оформлення будівельних ліцензій.

Замовити оформлення будівельної ліцензії в Україні можна прямо зараз з будь-якої точки України. Ми гарантуємо отримання ліцензії, а також її доставку до Вашого регіону.

       Для отримання будівельної ліцензії Вам необхідно надати: довіреність на отримання ліцензії на будівництво форми М2, а також квитанцію про оплату Держмита в місцевий бюджет за місцем реєстрації субєкта підприємницької діяльності за сам бланк ліцензії.

     Будівельна ліцензія та додаток (друга сторінка, на якій буде вказаний замовлений вами перелік будівельно-монтажних робіт) надійде до Вас в найкоротші терміни, і надасть можливість одразу розпочати будівельну діяльність.

Замовити послугу отримання будівельної ліцензії:

facebook twitter