Корзина
9 отзывов
+38 (097) 122-04-14
Контакты
КОНСУЛЬТАЦИОННЫЙ ЦЕНТР ПО ЛИЦЕНЗИРОВАНИЮ И СЕРТИФИКАЦИИ СТРОИТЕЛЬНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380971940340Людмила
+380971220414Анастасия
+380432507845Юлия
Людмила Васильевна
УкраинаВинницкая областьВинницаул. И. Бойка, 15, офис 82. Киев - работает представитель
Карта

Компанія «Строй Консалтинг»: гарантоване отримання будівельної ліцензії в Україні

                Компанія «Строй Консалтинг»: гарантоване отримання будівельної ліцензії в Україні

     Молодий колектив професіоналів за 8 років роботи на ринку України допоміг отримати будівельну ліцензію більш ніж 1000 клієнтам з різних регіонів країни. Наші спеціалісти мають досвід роботи в даній сфері більше 8 років, досконало знають технологію будівництва, ДБНи та ліцензійні умови, які періодично змінюються. Вони готують для підприємств повний пакет документів і подають їх на розгляд ліцензійної комісії ДАБІ України. Якщо були виконані всі вимоги наших спеціалістів, то ліцензія на будівельні роботи буде отримана в 100% випадків.

     Ми надаємо консультації щодо того, з якої причини підприємству можуть відмовити у видачі будівельної ліцензії. Наприклад, якщо були не заключені договори оренди спецтехніки та виробничо-технічних приміщень; відсутня достатня кількість працівників на постійній основі чи не укладено достатню кількість трудових договорів з ІТР та робітниками; не закуплено необхідне контрольно-вимірювальне обладнання і т.д.

     Ліцензування будівельної діяльності – досить трудомісткий процес, багатьом підприємствам не завжди вдається швидко і без зайвих витрат самостійно впоратися з бюрократичною тяганиною. До нас звертаються клієнти у випадках, коли необхідно отримати будівельну ліцензію вперше, повторно чи розширити сферу будівельних робіт.

      А якщо необхідно, протягом всього лише 1 місяця ми створюємо нову фірму «під ключ» з будівельною ліцензією. Ця послуга користується попитом у клієнтів, яким необхідно терміново прийняти участь в тендері чи у яких уже є будівельний підряд, але немає часу на паперову тяганину. Щонайменше 10 замовників завдяки нашим зусиллям і професійній допомозі в отриманні будівельних ліцензій, різного роду дозволів (на будівництво, на введення будівель і споруд в експлуатацію) уже стали мільйонерами.

     Компанія «Строй Консалтинг» надає також допомогу в отриманні кваліфікаційних сертифікатів: інженера-проектувальника, інженера з технагляду, інженера-кошторисника. Попередні консультації з даних питань можна отримати по телефону чи онлайн.

      Головний офіс компанії знаходиться у м. Вінниця, також працює спеціаліст у м. Київ.

Доставка по Україні готових документів здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом: «Новою поштою», рекомендованим листом, кур’єром, залізницею чи автотранспортом. Якщо затримуємо доставку, то самостійно сплачуємо її вартість. Оплата послуг здійснюється поетапно – спочатку аванс, потім основна сума.

  Ел. пошта: pble@mail.ru; pblelizens@gmail.com

facebook twitter

КОНСУЛЬТАЦИОННЫЙ ЦЕНТР ПО ЛИЦЕНЗИРОВАНИЮ И СЕРТИФИКАЦИИ СТРОИТЕЛЬНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ

Предыдущие статьи